|
Jozsef Malmos (Charon)
Fixers Corporation
Commonwealth Vanguard |
|
EgoGorka SPb (Iteron Mark V)
R.I.P. Legion
Legion of xXDEATHXx |
|
Anguss Blakk (Minmatar Shuttle)
Pator Tech School
|
|
frent (Obelisk)
Industrial Mining and Mayhem
Sigma Grindset |
|
Humidititties (Astero)
Genesis Corp
|
|
Izumaru Cesaille (Tayra)
The Scope
|
|
Risking Hit (Obelisk)
Imperial Academy
|
|
Namine Ward (Tayra)
F0XH0UND
|
|
Trystan Lawless (Impel)
Hedion University
|
|
Viper Dru'Ak (Gnosis)
The Scope
|
|
dron431 Arjar (Probe)
NEMEZIDA.
|
|
Gitsy Ab1 (Mammoth)
Native Freshfood
|
|
Uma Thurman (Catalyst)
Ascendance
Goonswarm Federation |
|
VonHommel (Tayra)
Big Strong
Hisec Miners |
|
Wumu Nuonuo (Bustard)
Vision Partners
Dracarys. |
|
Matthew Ender (Iteron Mark V)
The Scope
|
|
marssell kross (Kryos)
State Protectorate
Caldari State |
|
Jarry Rosales CalaverasX (Caldari Shuttle)
Interbellum
Silentium Consortium |
|
Faali Hashur (Tayra)
Wesh Team
|
|
Caroon Onzo (Tayra)
Veldspar Loving
|
|
Da Mooli (Executioner)
Strategic Exploration and Development Corp
Silent Company |
|
Busboy Bartender (Tayra)
The Restuarant Group
|
|
Nony Issier (Nereus)
Unleashed' Fury
The Initiative. |
|
Angelina Guardian (Iteron Mark V)
EVEXperiance LTD
|
|
Archie Bolters (Tayra)
Caldari Provisions
|
|
Fierabras Black (Occator)
One-Eyed Ravens
|
|
Trisha Amber (Minmatar Shuttle)
Aussie Space Mining And Construction Inc.
|
|
Melas Starck (Occator)
Dead Squad
|
|
Darc789 West (Mammoth)
IFC Inc.
Living Breathing Fuel Blocks |
|
Yuden Nordon (Rorqual)
Deep Core Mining Inc.
|
|
Chuave Subelza (Praxis)
FW Scuad
Solyaris Chtonium |
|
Tiger Fi (Tayra)
Strategic Exploration and Development Corp
Silent Company |
|
Michael Edgeworth (Ibis)
Cent0S
Federation Uprising |
|
Viktor Mijailov (Badger)
Tryhard Greedy Goblins
|
|
Talwin Madullier (Iteron Mark V)
Silent Industry
Silent Company |
|
Terrian (Tayra)
Shadow Corps
|
|
mcls (Mammoth)
Sebiestor Tribe
|
|
Meia Kitsune (Tayra)
State War Academy
|
|
Treys (Vigil)
CaldariCustomService
|
|
Andrara Askold (Tayra)
Russian Space Academy
Silent Company |
|
Sutopia Karl (Ibis)
Interstellar Expeditionary Group
Einstein-Rosen Brigade |
|
Nat BRO (Caldari Navy Hookbill)
horizon of events
|
|
Viktor Mijailov (Nereus)
Deep Core Mining Inc.
|
|
3eJleHbIu (Raptor)
Respice finem
Legion of xXDEATHXx |
|
Bloodcolour honour (Stiletto)
B.O.P Supplication For Glorious
Dracarys. |
|
Crazy EveTrans (Miasmos)
Crazy Eve PTE
|
|
Nik Schalumba (Bestower)
Kaiser Inc.
|
|
Azriel Delta (Tayra)
Askance Industries
|
|
Anatoly Kuznecov (Mammoth)
Red Star Sunrise
|
|
Nelrosus (Mammoth)
BioLith Industries
|