|
Cramer Huren (Porpoise)
Tranquility Tavern
Pandemic Horde |
|
Breater Anya (Minmatar Shuttle)
Yun Lan
Fanatic Legion. |
|
Chane Vleys (Tayra)
Center for Advanced Studies
|
|
big hand D (Amarr Shuttle)
Jade Cloud University
Fraternity University |
|
Alanis Gromtough (Endurance)
Caldari Provisions
|
|
ZIBENSGALVA (Amarr Shuttle)
Livonian Bearslayers
The Initiates. |
|
Balamb (Maelstrom)
Space Colony
Synergy of Steel |
|
Duncan mac Crinain (Tayra)
Hedion University
|
|
Anhyr (Gallente Shuttle)
XPEH B OKHO
|
|
Jorge Alpha Hekki (Gallente Shuttle)
Canadian Forces Corp
United 4 Nations |
|
Aurora Claw (Metamorphosis)
WH-Ratte
|
|
Bruynz alfa (Minmatar Shuttle)
Cuervos Imperiales
Goonswarm Federation |
|
Tabi Qirna (Rorqual)
WipeOut Inc.
Pandemic Horde |
|
Sevian Amatin (Bestower)
Oak Lane Industries
|
|
SupplyChain Charlie (Obelisk)
Chemical Space Entertainment
Name Pending Coalition |
|
Frostnick (Iteron Mark V)
StrayRounds
|
|
Paco75 (Iteron Mark V)
Excelsior League
Sorry in Advance |
|
Purger Jones (Rhea)
Space Wolves ind.
Solyaris Chtonium |
|
Reno Hita (Magnate)
Science and Trade Institute
|
|
Nicolay Piscunov (Caldari Shuttle)
Zima Corp
Legion of xXDEATHXx |
|
Skajena Bjilka (Rorqual)
R.I.P. Legion
Legion of xXDEATHXx |
|
Rafael311 (Providence)
Angry Angels Constructions
Synergy of Steel |
|
matt3022 (Tayra)
Savannah Logistics
Brave Collective |
|
Lyna Mahariel (Leopard)
Alba Rosa Space Expedition
|
|
Goberation (Tayra)
HALO - United Nations Space Command
United Nations Space Covenant |
|
Doctor Evil PhD (Minmatar Shuttle)
Suspect University
WE FORM BL0B University |
|
ShenYiRen (Caldari Shuttle)
Yi-Ben-Wan-Li
|
|
Twitchie (Caldari Shuttle)
Deaths Consortium
Pandemic Horde |
|
Talcar Quinn (Condor)
Absolute Order XV
Absolute Honor |
|
Zatsyaki Ise Molou (Tayra)
Valhalla Guards
|
|
Lucius Besst (Leopard)
Banana-Republic.
HERO Coalition. |
|
Zachios (Nightmare)
The Incredible Flying Tarrdes
|
|
Sopheda Orlenard (Iteron Mark V)
A Blessed Bean
Pandemic Horde |
|
Hakan Kamar (Amarr Shuttle)
Aegis Reforged
Already Replaced. |
|
dongoble (Panther)
Teh Hive Collective
Warriors of Sol |
|
Rienna (Minmatar Shuttle)
Oh Bugga
Valkyrie Alliance |
|
Amathien Kanenald (Occator)
Sipilae Investment Ltd.
|
|
MasterOne (Caldari Shuttle)
Red Scarf Humpback
East Wind. |
|
Kevin1660 (Leopard)
Steel Works
RAZOR Alliance |
|
Grischu (Iteron Mark V)
Wellenbrecher
|
|
Saics Yaken (Iteron Mark V)
School of Applied Knowledge
|
|
Syrenda Adoudel (Ibis)
Nasdana Corporation
|
|
MortheusOfSteel Nomad (Pacifier)
Gold Wings Of Eternity
Sober By Tuesday. Yes Mum |
|
Pyrrhos Yaqub (Occator)
The Alpha and Omega Corp
Drifters. |
|
Hoyt Fisher (Occator)
Event Horizon Expeditionaries
Test Alliance Please Ignore |
|
Blood Dahlia (Iteron Mark V)
Ministry of War
|
|
Xeranah (Raptor)
Obsidian Engineering
Evictus. |
|
Citadel Mark (Amarr Shuttle)
School of Applied Knowledge
|
|
ShadowPheonix Ripper (Nyx)
Dreddit
Test Alliance Please Ignore |
|
Trygg Tryggleson (Gallente Shuttle)
Dreddit
Test Alliance Please Ignore |