|
Octavian Grisanzio (Bestower)
Absolute Order XVIII
Absolute Will |
|
Vicious Raptor (Tayra)
Brave Empire Inc.
Brave United |
|
PhoenixImpact (Crane)
The w00topian Fleetyards
Brave United |
|
PhoenixImpact (Crane)
The w00topian Fleetyards
Brave United |
|
Lollipop Man (Mastodon)
Worthless Carebears
The Initiative. |
|
Zabivalo (Occator)
Argent Vanguard
|
|
Tango Ormand (Obelisk)
jouhaan Galactic
|
|
(Athanor)
Corporation Royales des Industries et Commerces
Absolute Will |
|
Candar Appel (Charon)
Sons Of 0din
|
|
(Tatara)
Honorable Holdings
Honorable Third Party |
|
ivana heaps (Crane)
Kenshin.
Fraternity. Minmatar Republic |
|
Vicktor Prime (Bustard)
Wormhole Academy for Exploration and Yeet
|
|
Eglantin Dupont (Ark)
Kosoku Team
|
|
Southam (Iteron Mark V)
SANBASO
Brothers of Tangra |
|
Ezekyle Yui (Tayra)
Space Lizards with Spreadsheets
Strange Alliance |
|
Kyris Eyn (Occator)
Center for Advanced Studies
|
|
(Athanor)
Independent Pilots Association Holdings
|
|
Maranso Boirelle (Iteron Mark V)
Deus nec vult
Brave Collective |
|
(Tatara)
Rational Chaos Inc.
Brave Collective |
|
Rakstip (Tayra)
american mining
|
|
Cobalte Black (Mastodon)
Galactic Deep Space Industries
Brave Collective |
|
John Beverley (Iteron Mark V)
Brave Newbies Inc.
Brave Collective |
|
Takeshi Higuma (Charon)
Absolute Order
Absolute Honor |
|
Jitter Bug (Fenrir)
Brave Empire
Brave United |
|
dparcelli (Astero)
University of Caille
|
|
nad hale (Occator)
Black Sky Inc
Minmatar Fleet Associates |
|
Vaira Saraki (Bustard)
Risk Positive
Care-Less Collective |
|
VBeno Tichim (Rhea)
Blueprint Haus
Blades of Grass |
|
Tiamato (Badger)
Gentleman's Club
|
|
Tiamato (Badger)
Gentleman's Club
|
|
(Athanor)
The Weak And The Scrawny
|
|
Keyse Farrow (Wreathe)
University of Caille
|
|
(Athanor)
Intaki Pharmaceutical
|
|
(Tatara)
Fancypants Inc
Pandemic Horde |
|
scvs (Rhea)
Industrial Kreaps Inc.
Intrepid Crossing |
|
(Athanor)
Sons of Seyllin
Pirate Lords of War |
|
Akumu Shinimi (Prorator)
Scorched Frontier
|
|
Fog Solid (Bustard)
Russian Company Aurea Oculus
|
|
Johnathanius Solette (Thrasher)
Tax Haven LLC
|
|
Indy Artson (Nomad)
vipers bastards
Weaponised Anarchy |
|
(Athanor)
Hammer'Roids
|
|
Marc Maurus (Charon)
Royal Amarr Institute
|
|
Atlas Kal (Crane)
Mining Reloaded
|
|
Kara Hops (Mastodon)
SergalJerk
Winger Aerospace |
|
Kethenn Waldail (Iteron Mark V)
The Bjorg Collective
Strange Alliance |
|
scidva Otsolen (Occator)
Fallens Corp
|
|
Dmitry Sigidin (Iteron Mark V)
Eva Lizan Corporation
|
|
Zenith Vyvorant (Prowler)
Players vs. EVE
Goonswarm Federation |
|
Gru3nding3r (Obelisk)
Kaliber 1328 Corporation
|
|
Carmine Salvatore (Tayra)
The Fuel Consortium
The Initiative. |