|
Amber Alleile (Vexor Navy Issue)
Iron.Guard
Caldari State |
|
Ivy Lash (Cyclone)
Tempest Legion
Psychotic Tendencies. |
|
Tal'dir (Wolf)
EVE University
Ivy League |
|
Yarrick White (Broadsword)
Concordiat
Spaceship Samurai |
|
Subsilva (Hound)
Exiled Tech
Space Monkey Protectorate |
|
UberMannBranny Pirkibo (Moa)
The 1 Percent Club
|
|
Crying Dragon Draqo (Heron)
Assecla in Tellure
|
|
Hei Boyes (Sukuuvestaa Heron)
State War Academy
|
|
Lilla Ormand (Slasher)
Noxe Syndicate
Mortuus. |
|
Yu Lu (Iteron Mark V)
Seek and Destroy Germany
Galactic Skyfleet Empire |
|
Nat Silverguard (Catalyst)
Aideron Robotics
Gallente Federation |
|
Edwin Haifisch (Retriever)
Haifisch Pirate Clan
|
|
Vazzius (Ishtar)
Angels and Demons Inc.
Mordus Angels |
|
Dora Kaas (Dominix)
Academy of Anarchism
Real Alliance Such Relevance |
|
Olav Khaius Matero (Algos)
Chapter Six
|
|
Danny Shaftoe (Badger)
Science and Trade Institute
|
|
Rogersan Kublakar (Thrasher)
New Republic Industrial an Military Logistics
|
|
Maatta Horvath (Hound)
Immortalis Fratres Vacui
Legio immortales CXCI |
|
Sokolov Solette (Probe)
University of Caille
|
|
Smilely B (Drake)
C5 Flight
The Serenity Initiative |
|
op324 (Anathema)
Operating Engineers INC.
|
|
JBW3 (Mobile Tractor Unit)
Enlightened Industries
Goonswarm Federation |
|
Galris (Buzzard)
Caldari Provisions
|
|
Dradis Aulmais (Catalyst)
Star Light Illuminati
|
|
Alana Ronuken (Mammoth)
Techno Hive
|
|
Lysander Zek Tenma (Tayra)
Tenma Industrial Union
|
|
Drake Griffen Severasse (Helios)
Shadow Knight's
|
|
Charles Wu-Wong (Sabre)
Black Omega Security
Goonswarm Federation |
|
Ziz Onzo (Heron)
School of Applied Knowledge
|
|
Tor Lock ('Packrat' Mobile Tractor Unit)
Antwerpse Kerels
Fidelas Constans |
|
Orb Miner (Buzzard)
The Graduates
Forged of Fire |
|
Khalor Aldent (Imicus)
Empyrean Enterprise Conglomerate
|
|
Mombaza (Buzzard)
Miner Materials and Prospecting
Greater Western Co-Prosperity Sphere |
|
Nayak Udan (Hawk)
LektroiD
BattleStar Alliance |
|
Pol Litrbol (Magnate)
Royal Amarr Institute
|
|
Dethus Fremme (Enyo)
State War Academy
|
|
rahkahn (Mobile Tractor Unit)
EASTERN BLOC
Legion of xXDEATHXx |
|
Hudson EVE (Mobile Tractor Unit)
EASTERN BLOC
Legion of xXDEATHXx |
|
ThreeQuarks (Algos)
Federal Defense Union
Gallente Federation |
|
Lukas Skywalkor (Imperial Navy Slicer)
Starcall Intergalactic
-Entropy- |
|
Ghee Calliou (Merlin)
The 501st Legion
Galactic Skyfleet Empire |
|
sav rich (Wolf)
Brave Newbies Inc.
Brave Collective |
|
Ghee Calliou (Merlin)
The 501st Legion
Galactic Skyfleet Empire |
|
Jakob Anedalle (Catalyst)
Aideron Robotics
Gallente Federation |
|
Lofful (Mammoth)
The Alteran Brethren
|
|
Raxe Lafaren (Corax)
Liberavis Transport Dispatch Corporation
Solyaris Chtonium |
|
Fridmarr Fridmundrson (Tayra)
Caldari Provisions
|
|
Mia Liing (Bestower)
Ministry of War
|
|
merkus ee (Merlin Nugoeihuvi Edition)
State Protectorate
Caldari State |
|
Temujin-Khan OfThe9 (Catalyst)
Aideron Robotics
Gallente Federation |