|
Gerab Makanen (Mammoth)
US Space Force
Care-Free Coalition |
|
Lex Nardieu (Venture)
Center for Advanced Studies
|
|
Don Vochatzer (Sigil)
Viziam
|
|
Shrimp And Grittz (Impairor)
Imperial Academy
|
|
Jennifer Nyhof (Nereus)
Cat Butt Corp
|
|
Adrian Templar (Hurricane)
Shadow Wars incorporated
Malicious Mineral Hounds |
|
Normie Conformie (Thorax)
Veretasium
Wielders |
|
Enkil Romanus (Iteron Mark V)
Galactic Space Miners
Recursive Horizons |
|
Dionixo Shawe (Tayra)
Subsidy H.R.S.
Xagenic Freymvork |
|
Siedel Jenkins (Iteron Mark V)
Corporation 35
|
|
DIZIL (Probe)
INTERR COR
|
|
Makak Huren (Wreathe)
Pator Tech School
|
|
Rianna Hammer (Nereus)
Vseh Zamo4y Corporation
Marauders Swarm Alliance |
|
KFC Kaiser (Mammoth)
Crabitron
|
|
Pilnoxz Azizora (Venture)
Ascendening Academy
|
|
Rostam Shapur (Bestower)
Imperial Academy
|
|
VonSache (Charon)
Federal Navy Academy
|
|
Jake Robertonian (Iteron Mark V)
Dystopian Angels
Sigma Grindset |
|
General Granite (Anshar)
Caldari Provisions
|
|
Xandra Ruileen (Tayra)
Ronin Interstellar Industries
Nyxos. |
|
May Donier (Venture)
Center for Advanced Studies
|
|
Dark Rad (Badger)
TomaHawk Eagles
Commonwealth Vanguard |
|
anabol Ejector (Charon)
Funny Farm Inc
Azure Citizen |
|
Eric Venture (Tayra)
State War Academy
|
|
kuuma iro (Retriever)
Next Frontier Peacekeeper
|
|
Hart lucky (Bantam)
Deep Core Mining Inc.
|
|
linth martinez (Tayra)
ICE is Coming to EVE
Goonswarm Federation |
|
Galina Sharisa (Heron)
Royal Amarr Institute
|
|
Zotamorf Caldurai (Velator)
Hyper Pivot
Intergalactic Space Hobos |
|
Zabine Auduin (Tornado)
Republic Military School
|
|
Khim Dallocort (Imicus)
Pandemic Horde Inc.
Pandemic Horde |
|
Jeff Tvianini (Procurer)
Medorium Prim
Brothers of Tangra |
|
GabrielQian Aznable (Vexor Navy Issue)
YeLuo-XingHai
Fraternity. |
|
zion smoker (Vexor Navy Issue)
The Late Night Saviors
|
|
Maciek Padecain (Heron)
University of Caille
|
|
Raven Lalak (Iteron Mark V)
Deep Core Independent Miners Inc
|
|
Alex Kiomi (Prophecy)
Hedion University
|
|
Kaai Osami (Nereus)
University of Caille
|
|
mentat tanner (Bestower)
Chemical Space Entertainment
Name Pending Coalition |
|
Astried Amelana (Impairor)
make your own world
Mutual Attraction |
|
Lanekh Hati (Bestower)
La Cicatriz Industry Corporation
|
|
Corrolette Alferfri (Mammoth)
Taela-Mel Rakki Sydicate
|
|
Sophia Rubal (Malediction)
STK Scientific
The Initiative. |
|
Frowlin Yotosala (Retriever)
The Regency
Brave Collective |
|
Moonface (Cormorant)
EVE University
Ivy League |
|
Blasterwolf (Sunesis)
Tradems INC
|
|
Connor Yount (Crane)
Crimson Marauders
Shadow Ultimatum |
|
PAHOM Echerie (Drake)
Center for Advanced Studies
|
|
Krumpus Hemah (Noctis)
24th Imperial Crusade
Amarr Empire |
|
Gungis KHAN (Epithal)
Republic University
|