|
Merkaber Suminoe (Caldari Shuttle)
Sirius Syndicate
Shadow Ultimatum |
|
Jalan Hembree (Tayra)
Pator Tech School
|
|
Konnore (Minmatar Shuttle)
Sons of Zeus.
The Initiative. |
|
Youko Uhad (Magnate)
Tri-Tachyon Republic
Void Chapter Requiem |
|
Callen Mactier (Iteron Mark V)
Astronomically Bountiful Cats of Space
Commonwealth Vanguard |
|
Chane Vleys (Tayra)
Center for Advanced Studies
|
|
big hand D (Amarr Shuttle)
Jade Cloud University
Fraternity University |
|
Slayerica (Astero)
Patriarch Of Destruction
Solyaris Chtonium |
|
Slayerica (Legion)
Patriarch Of Destruction
Solyaris Chtonium |
|
Cannon Fauder1 (Tayra)
Science and Trade Institute
|
|
Ash Atreides (Velator)
House Atredies Navy
|
|
Ahban Ozran (Astero)
Rave Into Space
The-Expanse |
|
ShE Bring (Gallente Shuttle)
Hearts of the Void
|
|
Aurora Claw (Metamorphosis)
WH-Ratte
|
|
Kazar Speldron (Amarr Shuttle)
KarmaFleet
Goonswarm Federation |
|
Shadow Brodaga (Buzzard)
Northern Fleet.
Goonswarm Federation |
|
Norman Elvor (Gallente Shuttle)
Marche au Supplice
The Burning Contingent Alliance |
|
Orladet Vemane (Malediction)
Dragon.
Pandemic Horde Amarr Empire |
|
Brakhr Sylveste (Tengu)
Stratotech Industries
Intrepid Crossing |
|
Vancent Ais Chancel (Sunesis)
Federal Navy Academy
|
|
Bendery Abriel (Leshak)
Astral Acquisitions Inc.
Absolute Glory |
|
Nicolay Piscunov (Caldari Shuttle)
Zima Corp
Legion of xXDEATHXx |
|
HaulItAll (Victorieux Luxury Yacht)
Wicked Syndicate
Shadow Ultimatum |
|
Samuel Owens (Gallente Shuttle)
Aideron Robotics
Aideron Robotics. Gallente Federation |
|
Reconnoitre (Buzzard)
State War Academy
|
|
Ursulon Apshai (Helios)
The Blades of Apshai
|
|
Nicholas K Severasse (Helios)
Severasse Trading LLC
|
|
JoeBob Cyno (Sunesis)
PAY TO WIN SOCIAL CLUB
Renters |
|
pahanucho RUS (Astero)
Academy Legion of Final Fantazy
Empire of xXDEATHXx |
|
Loki Malikite (Orca)
Agony Unleashed
Agony Empire |
|
Amathien Kanenald (Occator)
Sipilae Investment Ltd.
|
|
Andren Ostus (Slasher)
Aegis Reforged
Already Replaced. |
|
1For All1 (Dramiel)
WHITE H0RSE
|
|
Mournegrymme Slyte (Orca)
Deep Space Combat Academy
|
|
Blood Dahlia (Iteron Mark V)
Ministry of War
|
|
Elassar Amandil (Orca)
Blue Phoenix Construction
|
|
Hori Tezz Mulh (Wreathe)
Red Rum Nomad Crow's Nest
|
|
nolan Amaris (Miasmos)
Colonial miners
Colonial Federation |
|
Lavro Indy (Stiletto)
Shepards Of Mettle
Federation Uprising |
|
Squier (Rattlesnake)
Cheben Collective
|
|
Katalian Novaleith (Occator)
Novatalian Mining Corporation
|
|
Sama Weaver (Iteron Mark V)
Paladin Enterprises Inc.
|
|
Owen Aideran (Sunesis)
Singular Holding on Reality Through Hazards
|
|
Andi Nielsen (Tayra)
KarmaFleet University
|
|
BioMarcus2 (Falcon)
Sturmfeuer.
SLYCE Pirates |
|
Ichigo Kurosacki (Tayra)
ZER0 TRANSVERSAL
MIDAS 22 |
|
GrownLA (Tristan)
The Confederacy of Travellers
|
|
Corpranis (Crow)
Blueprint Haus
Blades of Grass |
|
Quinhoi (Bestower)
Ministry of War
|
|
Ardius Virnich (Sunesis)
Alpha Flight
Almost Broken |