|
Merkaber Suminoe (Caldari Shuttle)
Sirius Syndicate
Shadow Ultimatum |
|
Youko Uhad (Magnate)
Tri-Tachyon Republic
Void Chapter Requiem |
|
Jean Trevalle (Gallente Shuttle)
Brave Newbies Inc.
Brave Collective |
|
Chane Vleys (Tayra)
Center for Advanced Studies
|
|
HE1LO WORLD (Kryos)
FURRY Mirage
|
|
big hand D (Amarr Shuttle)
Jade Cloud University
Fraternity University |
|
GELDAQ RAAL (Impel)
Royal Amarr Institute
|
|
Cannon Fauder1 (Tayra)
Science and Trade Institute
|
|
Ruchiki (Victorieux Luxury Yacht)
Ministry of Furious Retribution
Fraternity. |
|
Sheela Mystics (Reaper)
Native Freshfood
|
|
TRUSISHKA (Crow)
Red Cold Chili Banderlogs Academy
PEPE SQUAD |
|
Roodle Doodle (Bustard)
Intellectus Hiatus
|
|
Shadow Brodaga (Buzzard)
Northern Fleet.
Goonswarm Federation |
|
Orladet Vemane (Malediction)
Dragon.
Pandemic Horde Amarr Empire |
|
Vancent Ais Chancel (Sunesis)
Federal Navy Academy
|
|
Bendery Abriel (Leshak)
Astral Acquisitions Inc.
Absolute Glory |
|
Dorillian Aldeland (Cheetah)
Rybka.
Deep Water Syndicate |
|
Lord 0f Money (Bustard)
Burdened by Evil
Russian Legion of Honor |
|
Purger Jones (Rhea)
Space Wolves ind.
Solyaris Chtonium |
|
Nicolay Piscunov (Caldari Shuttle)
Zima Corp
Legion of xXDEATHXx |
|
Industries Slave (Minmatar Shuttle)
Hometown Ore-Works and Freight
|
|
Tankeon (Amarr Shuttle)
Mercurialis Inc.
Goonswarm Federation |
|
Reconnoitre (Buzzard)
State War Academy
|
|
JoeBob Cyno (Sunesis)
PAY TO WIN SOCIAL CLUB
Renters |
|
rightarm (Caldari Shuttle)
GeoCorp.
The Initiative. |
|
Epathian Ross (Thrasher)
Minmatar Death Squad
Minmatar Republic |
|
Graven Yvormes (Ares)
Kraken Industrial
|
|
Loki Malikite (Orca)
Agony Unleashed
Agony Empire |
|
Andren Ostus (Slasher)
Aegis Reforged
Already Replaced. |
|
Blood Dahlia (Iteron Mark V)
Ministry of War
|
|
miss smartass (Gallente Shuttle)
Moosearmy
Test Alliance Please Ignore |
|
Luke Lockard (Occator)
Corda Serrata Pando
Novus Gallentia |
|
Ra1n Forest (Lif)
Livonian Bearslayers
Test Alliance Please Ignore |
|
Ricci Shae (Ibis)
Acquisition's Incorporated
|
|
Sfire1979 (Crane)
Mass HaVoK
Lord of Worlds Alliance |
|
Ezoptron (Crane)
Flying Cats
DEOS Alliance |
|
Lavro Indy (Stiletto)
Shepards Of Mettle
Federation Uprising |
|
Shadow Brute (Stiletto)
Brutor Tribe
|
|
Squier (Rattlesnake)
Cheben Collective
|
|
Katalian Novaleith (Occator)
Novatalian Mining Corporation
|
|
Owen Aideran (Sunesis)
Singular Holding on Reality Through Hazards
|
|
Lortd Tudaio (Magnate)
Rancid Chickens
|
|
Sergey Padecain (Viator)
Rubicon Corp
Cyno.Up |
|
B WORLD (Badger)
space muppets inc.
|
|
BioMarcus2 (Falcon)
Sturmfeuer.
SLYCE Pirates |
|
Zlata Romanovna (Helios)
MTM LAB
Rezeda Regnum |
|
Sanji Tsimbal (Nidhoggur)
RF.67
Infensus |
|
Calli S (Ibis)
Zero Transversal
Red Alliance |
|
Rinnami Lerah (Stiletto)
Bohemian Veterans
Test Alliance Please Ignore |
|
Shaggy Mahomes (Heron)
Sons of Seyllin
Pirate Lords of War |