Jul 13, 2020 |
19:35
505.28m
|
|
Tenerifis
|
|
Dracx Ghekon (Machariel)
Siberian Squads
|
|
Poor Slave
(4)
Viziam
|
Jul 12, 2020 |
21:44
1.09m
|
|
A-R00002
|
|
Yohoo Badasaz (Magnate)
24th Imperial Crusade
|
|
Phillip Phyx
(3)
Cheese Party
|
Jul 09, 2020 |
20:33
11.91m
|
|
Immensea
|
|
Sarankor Hamu (Mobile Tractor Unit)
VINDICTIVE
|
|
Rock Deninard
(7)
Cheese Party
|
20:22
15.38m
|
|
Immensea
|
|
Shautan (Mobile Tractor Unit)
Rezeda Regnum
|
|
DieKruemmels
(7)
Cheese Party
|
20:21
11.45m
|
|
Immensea
|
|
Shautan (Mobile Tractor Unit)
Rezeda Regnum
|
|
Kuku Nosha
(7)
Cheese Party
|
20:19
15.84m
|
|
Immensea
|
|
Shautan (Mobile Tractor Unit)
Rezeda Regnum
|
|
Rock Deninard
(7)
Cheese Party
|
20:18
15.84m
|
|
Immensea
|
|
Shautan (Mobile Tractor Unit)
Rezeda Regnum
|
|
DieKruemmels
(7)
Cheese Party
|
20:16
15.46m
|
|
Immensea
|
|
Shautan (Mobile Tractor Unit)
Rezeda Regnum
|
|
Rock Deninard
(7)
Cheese Party
|
20:14
12.66m
|
|
Immensea
|
|
Andrei Dispetsher (Mobile Tractor Unit)
Rezeda Regnum
|
|
DieKruemmels
(6)
Cheese Party
|
20:13
12.59m
|
|
Immensea
|
|
Shautan (Mobile Tractor Unit)
Rezeda Regnum
|
|
Rock Deninard
(7)
Cheese Party
|
19:52
11.65m
|
|
Immensea
|
|
Tokyo Kouvo (Mobile Tractor Unit)
VINDICTIVE
|
|
Rock Deninard
(7)
Cheese Party
|
19:51
13.08m
|
|
Immensea
|
|
Tokyo Kouvo (Mobile Tractor Unit)
VINDICTIVE
|
|
Rock Deninard
(7)
Cheese Party
|
19:09
9.86m
|
|
Tenerifis
|
|
Daniella Bork (Mobile Tractor Unit)
Siberian Squads
|
|
Rock Deninard
(4)
Cheese Party
|
Jul 08, 2020 |
23:03
177.46m
|
|
B-R00004
|
|
Dose Inkura (Capsule)
123 Space Runner
|
|
DieKruemmels
(4)
Cheese Party
|
23:02
108.24m
|
|
B-R00004
|
|
Dose Inkura (Drake)
123 Space Runner
|
|
Phillip Phyx
(4)
Cheese Party
|
Jul 06, 2020 |
22:49
12.28m
|
|
B-R00004
|
|
Xarksees Ambraelle (Mobile Tractor Unit)
Brave Collective
|
|
Phillip Phyx
(4)
Cheese Party
|
Jul 05, 2020 |
18:24
10.13m
|
|
Catch
|
|
DKz Domi (Mobile Tractor Unit)
Brave Collective
|
|
Eva Mabuse
(7)
THE RISING WRECKS
|
18:23
7.72m
|
|
Catch
|
|
Doofus McPaddleboat (Mobile Tractor Unit)
Brave Collective
|
|
Phillip Phyx
(6)
Cheese Party
|
18:20
19.43m
|
|
Catch
|
|
DKz Trall (Mobile Tractor Unit)
Brave Collective
|
|
Rock Deninard
(5)
Cheese Party
|
18:18
12.23m
|
|
Catch
|
|
Maca Macarone (Catalyst)
Brave Collective
|
|
Eva Mabuse
(5)
THE RISING WRECKS
|
17:33
248.55m
|
|
Catch
|
|
Tyffanny (Cerberus)
Brave Collective
|
|
Groebel
(7)
Cheese Party
|
17:29
25.82m
|
|
Catch
|
|
Minerva Calder (Mobile Tractor Unit)
Brave Collective
|
|
Groebel
(7)
Cheese Party
|
17:23
79.07m
|
|
Catch
|
|
Minerva Calder (Myrmidon)
Brave Collective
|
|
Eva Mabuse
(5)
THE RISING WRECKS
|
Aug 10, 2018 |
22:31
1.52m
|
|
The Citadel
|
|
William Tancos (Thrasher)
CODE.
|
|
Eva Mabuse
SOLO
THE RISING WRECKS
|
Aug 02, 2018 |
17:11
25.00k
|
|
The Forge
|
|
Letsplay AGame (Minmatar Shuttle)
R.E.V.O.L.U.T.I.O.N
|
|
muc-off
(3)
Army of Absolution
|
Dec 04, 2017 |
20:59
10.37m
|
|
The Spire
|
|
Tura Azui (Capsule)
thrna
|
|
Silver Hawking
(2)
inPanic
|
20:59
91.75m
|
|
The Spire
|
|
Tura Azui (Scythe Fleet Issue)
thrna
|
|
Ren Whistler-Yin
(23)
Badfellas Inc.
|
20:42
10.00k
|
|
Insmother
|
|
Tera Darine (Capsule)
Triumvirate.
|
|
colias lore
(3)
inPanic
|
20:30
10.00k
|
|
Detorid
|
|
Eva Arzi (Capsule)
Hi-Sec Miners
|
|
Jonsa Sargentor
(6)
inPanic
|
20:30
10.00k
|
|
Detorid
|
|
Sophie Hawk (Capsule)
Cursed Legion.
|
|
Enterprises X
(2)
Badfellas Inc.
|
20:29
22.02m
|
|
Detorid
|
|
KoC SpaceFly (Capsule)
Greywinged Alliance
|
|
Lyriak MacDeus
(7)
Badfellas Inc.
|
20:29
58.25m
|
|
Detorid
|
|
Dima Kormakov (Nemesis)
Peacemakers. Coalition
|
|
Fato Maniac
(18)
inPanic
|
20:29
58.07m
|
|
Detorid
|
|
Krasnyi Zhelezyak (Manticore)
Outlaws.
|
|
Kromm XIV
(14)
The Blood Covenant
|
20:29
55.33m
|
|
Detorid
|
|
KoC SpaceFly (Nemesis)
Greywinged Alliance
|
|
Lady Aella
(19)
Badfellas Inc.
|
20:29
9.53m
|
|
Detorid
|
|
Belana Below (Slasher)
Triumvirate.
|
|
rookstone
(8)
inPanic
|
20:27
55.18m
|
|
Detorid
|
|
I SeeU (Purifier)
Villore Accords
|
|
Fournone
(18)
Digital Vendetta
|
20:18
10.00k
|
|
Detorid
|
|
Zashmeer Vaille (Capsule)
DARKNESS.
|
|
Steel Fett
(3)
inPanic
|
Nov 26, 2017 |
19:35
10.00k
|
|
The Spire
|
|
Flanker Webrider (Capsule)
The Explicit Alliance
|
|
Master Raydon
(2)
RAZOR Alliance
|
Nov 16, 2017 |
22:39
10.00k
|
|
Etherium Reach
|
|
Kelly Riley (Capsule)
Badfellas Inc.
|
|
Master Raydon
(1)
RAZOR Alliance
|
Nov 14, 2017 |
21:06
10.00k
|
|
Perrigen Falls
|
|
Baxter Willbanks (Capsule)
The Kronos Ritual
|
|
Mayusz
(9)
Digital Vendetta
|
21:05
1.99b
|
|
Perrigen Falls
|
|
Deshten (Capsule)
The Kronos Ritual
|
|
Haules Grznc
(5)
Digital Vendetta
|
21:05
203.69m
|
|
Perrigen Falls
|
|
Deshten (Jackdaw)
The Kronos Ritual
|
|
US Marine
(13)
inPanic
|
00:07
66.36m
|
|
Perrigen Falls
|
|
Ard Tirana (Capsule)
DARKNESS.
|
|
Silver Hawking
(8)
inPanic
|
00:07
68.51m
|
|
Perrigen Falls
|
|
Ard Tirana (Confessor)
DARKNESS.
|
|
Okinii Mishi
(20)
Badfellas Inc.
|
00:05
10.00k
|
|
Perrigen Falls
|
|
Megatronis Arthie (Capsule)
Mordus Angels
|
|
Leonardo Bonacci
(4)
The Explicit Alliance
|
00:04
55.53m
|
|
Perrigen Falls
|
|
Megatronis Arthie (Ares)
Mordus Angels
|
|
Solanio
(18)
Badfellas Inc.
|
Nov 13, 2017 |
23:57
10.00k
|
|
Perrigen Falls
|
|
SAMSORAH (Capsule)
ChaosTheory.
|
|
Master Raydon
(3)
RAZOR Alliance
|
23:54
90.72m
|
|
Perrigen Falls
|
|
Lula Cesaille (Confessor)
DARKNESS.
|
|
Leonardo Bonacci
(22)
The Explicit Alliance
|
23:51
70.93m
|
|
Perrigen Falls
|
|
Ard Tirana (Svipul)
DARKNESS.
|
|
Leonardo Bonacci
(18)
The Explicit Alliance
|
23:09
39.95m
|
|
Perrigen Falls
|
|
Mira MoonChild (Caracal)
DARKNESS.
|
|
ptiFisher
(17)
Badfellas Inc.
|